No items.

    عملکرد سازمان در سال 94    
    عملکرد سازمان در سال 95    
    عملکرد سازمان در سال 96   

 جلسه هم اندیشی با ادارات 0
- یکشنبه, 06 خرداد,1397

جلسه هم اندیشی با ادارات

جلسه هم اندیشی و هماهنگی در راستای خدمات بهتر و سریعتر در فصول گرم سال و برداشت محصولات با فرمانداری ، محیط زیست ، آتش نشانی بهشهر ، آتش نشانی بندرامیرآباد ، آتش نشانی خلیل شهر ، آتش نشانی زاغمرز و اداره منابع طبیعی در محل سازمان .
 بازدید ایمنی 0
- یکشنبه, 06 خرداد,1397

بازدید ایمنی

بازدید ایمنی از مجتمع های بلندمرتبه ونوس و شقایق 7 در راستای پیشگیری از حوادث احتمالی و ارائه دستورالعمل لازم به مجتمع های مذکور در آینده نزدیک
 آتش سوزی زمین کشاورزی 0
- شنبه, 05 خرداد,1397

آتش سوزی زمین کشاورزی

آتش سوزی و اطفای حریق 8 مورد زمین کشاورزی و باغات در 24 ساعت گذشته
 آموزش ایمنی 0
- ﺳﻪشنبه, 01 خرداد,1397

آموزش ایمنی

آموزش ایمنی و اطفای حریق به دانشگاه علم و فناوری مازندران
 بازدید ایمنی 0
- دوشنبه, 31 اردیبهشت,1397

بازدید ایمنی

بازدید ایمنی از صنوف درودگران ( تعمیرات و مبل فروشان ) ماهور ، تارا ، هکتور ، کیان ، ارسلان و ماهان و ارائه دستورالعمل در آینده نزدیک به صنوف مذکور به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی .
 بازدید ایمنی 0
- یکشنبه, 30 اردیبهشت,1397

بازدید ایمنی

بازدید ایمنی از صنوف درودگران و مبل فروشان ایده آل ، اطمینان و طاها؛ و ارائه دستورالعمل در آینده نزدیک به صنوف مذکور به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی .
 بازدید ایمنی 0
- شنبه, 29 اردیبهشت,1397

بازدید ایمنی

بازدید ایمنی از صنوف درودگران و مبل فروشان و ارائه دستورالعمل در آینده نزدیک به صنوف مذکور به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی .
 تست عملیاتی 0
- چهارشنبه, 26 اردیبهشت,1397

تست عملیاتی

‍📣 برگزاری تست عملیاتی دوره ای درون سازمانی :
✍️ به گزارش روابط عمومی اتش نشانی بهشهر در پی برگزاری تست عملیاتی دوره ای درون سازمانی اتش نشانی بهشهر از سه شیفت عملیاتی که مجموعا با ایستگاه های فرعی شش تیم در این تست حضور داشتند، شیفت یک ایستگاه مرکزی (شهید تندگویان) با کسب زمان کمتر و سرعت عمل بالاتر توانست امتیاز نخست تست مذکور را بدست آورد .
🔹 قابل ذکر است ، هدف از برگزاری چنین تست های در راستای آماده کردن نیروهای عملیاتی سازمان برای سرعت ، دقت و مقایسه توانایی پرسنل بکار میرود .

🚒 https://sapp.ir/behshahr125
123456789101112 انتها
دی ان ان