No items.

    عملکرد سازمان در سال 94    
    عملکرد سازمان در سال 95    
    عملکرد سازمان در سال 96   

 حریق مغازه پرده سرا 0
- چهارشنبه, 15 فروردین,1397

حریق مغازه پرده سرا

حریق یک بابا مغازه تجاری پرده سرا در خیابان هفت  تیر به علت اتصالی سیم برق
 حریق فروشگاه لوازم شکار 0
- چهارشنبه, 15 فروردین,1397

حریق فروشگاه لوازم شکار

حریق فروشگاه لوازم شکار واقع در سنگ ذغال که اطفای اولیه توسط شهروندان با کپسول صورت پذیرفت و در اقدام بعدی نیروهای عملیاتی سازمان حریق را بطور کامل مهار کرده و تحویل مالک نمودند .
 خرید لباس عملیاتی 0
- ﺳﻪشنبه, 14 فروردین,1397

خرید لباس عملیاتی

📣 خرید ۱۰ دست لباس عملیاتی به مبلغ سیصد و پنجاه میلیون ریال توسط سازمان اتش نشانی بهشهر .
 پیام نوروزی مدیرعامل آتش نشانی بهشهر 0
- دوشنبه, 28 اسفند,1396

پیام نوروزی مدیرعامل آتش نشانی بهشهرپیام نوروزی مدیرعامل سازمان آتش نشانی بهشهر:

یامُقَلّب القُلوب وَ الاَبصار یامُدَبّر الیل وَ النَهار
یا مُحَول الحَول وَ الاَحوال حَوِّل حالَنا اِلی اَحسَن الحال
اکنون که دستان پر نوازش بهار ، طبیعت خفته را از خواب بیدار می سازد، دگر بار قلم آفرینش با رنگ بازی بر پیکره لوح پاک طبیعت ، نگاری دیگر از مظاهر زیبای خلقت را بیان می نماید و زمین و درخت رازهای رنگارنگ و عطرآئین خویش را نثار نگاه و نگار ما می کنند تا در تحولی شگرف نسیم مشک افشان و ترنم بلبلان شیرین بیان را به نظاره بنشینیم و “یا مقلب القلوب ” گویان به ستایش آن جمیل بی نظیر به پا خیزیم.
اینجانب فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت را به کلیه مسئولین شهری ، امام جمعه محترم ؛ فرماندار محترم ، ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی، شهردار محترم و بالاخص همکاران تلاشگر آتش نشانی ، تبریک میگویم .
جای خوشوقتی و سعادت است که توانسته ایم با درایت ، قاطعیت و با تلاش و مجاهدت شما مدافعان آتش ، سهمی والا در تحقق خدماتی ارزنده به شهروندان بهشهری ، داشته باشیم.
امید است در سال جدید سازمان آتش نشانی بتواند با همت و تلاش مضاعف و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود به‌خصوص خرید تجهیزات و ماشین آلات ، زمینه تحقق اهداف سال جدید و ایمنی بهتر را فراهم نماید.
از خداوند متعال توفیقات روزافزون برای تمامی خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، در خدمتگزاری شایسته به مردم شریف و حق‌شناس تحت توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و زعامت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را مسألت می‌نمایم.

 

 آموزش ایمنی 0
- یکشنبه, 27 اسفند,1396

آموزش ایمنی

💠 آموزش ایمنی و اطفای حریق ، به پرسنل بهزیستی،مراکز توانبخشی ، مراکز مشاوره و سلامت روان و مراکز اقامتی توسط سازمان آتش نشانی بهشهر .
 جلسه تعاملی با اداره راهنمایی و رانندگی بهشهر 0
- یکشنبه, 27 اسفند,1396

جلسه تعاملی با اداره راهنمایی و رانندگی بهشهر

🚒🚔 جلسه تعاملی سازمان آتش نشانی و اداره راهنمایی و رانندگی به منظور آمادگی دو ارگان در راستای خدمات دهی بهتر به مسافرین نوروزی در ایام عید .
 آتش سوزی موتورسیکلت 0
- شنبه, 26 اسفند,1396

آتش سوزی موتورسیکلت

🔥 آتش سوزی موتورسیکلت در حیاط خانه به علت نقص فنی در خیابان ابوعمار .
🔺 عکس العمل سریع نیروهای اتش نشانی باعث گردید تا حریق به منزل مسکونی و دو کودکی که از ترس اتش محبوس شده بودند ، سرایت نکند و این حادثه الحمدالله به خیر گذشت .
 نصب 2 عدد شیر هیدرانت 0
- پنجشنبه, 24 اسفند,1396

نصب 2 عدد شیر هیدرانت

📣 نصب و راه اندازی 2 عدد شیر هیدرانت آتش نشانی در سطح شهر :

🔹 سازمان آتش نشانی بهشهر با همکاری و همدلی اداره آب و فاضلاب شهرستان بهشهر در راستای اهداف پدافند غیرعامل و مدیریت بحران ، در پاسخگویی به شرایط اضطراری خاص ، و به منظور بهره برداری در این شرایط ،
اقدام به نصب و راه اندازی دو عدد شیر هیدرانت آتش نشانی نمود ، لازم به ذکر است این شیرها در شرایط اضطراری و بحران چنانچه ناشی از قطع برق و اختلال در شبکه آب شهری بوجود آید در مدار میباشند و آبرسانی به خودروهای امدادی و اطفایی را انجام می دهند .
🔸 شیر اول در جنب بیمارستان شهدا ( محل عبور آب رسیده از شهرستان نکا ) و شیر دوم در خیابان قائم چاه شماره 12 اداره آب و فاضلاب بهشهر نصب گردیده است .
💐 در این جا ، جا دارد تشکر و قدردانی ویژه از مجموعه اداره آب و فاضلاب شهرستان بهشهر بالاخص مهندس گودرزی و مهندس اخوان داشته باشیم که نهایت همکاری را با سازمان آتش نشانی بهشهر داشته اند .
123456789101112 انتها
دی ان ان