عملکرد سازمان در سال 94    
    عملکرد سازمان در سال 95    

 واژگونی خودروی پژو RD 0
- یکشنبه, 08 بهمن,1396

واژگونی خودروی پژو RD

📢 واژگونی خودروی پژو RD پس از برخورد با گاردریل وسط جاده کمربندی که متاسفانه یک مصدوم داشت .
 تحویل گربه وحشی 0
- دوشنبه, 02 بهمن,1396

تحویل گربه وحشی

طی تماسی از سوی شهروند دوستدار محیط زیست ، مبنی بر وقوع حادثه برخورد خودرو با یک قلاده گربه وحشی در انتهای خیابان امام نیروهای عملیاتی سازمان بلافاصله به محل مورد نظر اعزام و گربه وحشی را در اختیار گرفته و به محیط زیست بهشهر تحویل نمودند . 
 واژگونی خودروی پراید 0
- دوشنبه, 02 بهمن,1396

واژگونی خودروی پراید

واژگونی خودروی پراید در جاده شاهکیله و مصدومیت راننده خودرو
 بازدید میدانی پاساژ المهدی و بازار روز 0
- شنبه, 30 دی,1396

بازدید میدانی پاساژ المهدی و بازار روز

بازدید میدانی سازمان آتش نشانی بهشهر به اتفاق کارگروه پیشگیری از حوادث مدیریت بحران شهرستان بهشهر ( دبیر محترم مدیریت بحران ، نماینده دادستان محترم ، رییس اداره اوقاف ، نماینده شهرداری ، نماینده اداره برق ، نماینده نظام مهندسی و هیات امنای پاساژ المهدی ) از بازار روز و پاساژ المهدی به منظور پیشگیری از حوادث و ارتقای ایمنی اماکن عمومی سطح شهر
 آتش سوزی منزل مسکونی 0
- شنبه, 30 دی,1396

آتش سوزی منزل مسکونی

آتش سوزی بالکن منزل مسکونی واقع در خیابان گلشهر کوچه مسجد النبی که بر اثر بی احتیاطی صاحب خانه اتفاق افتاد اما خوشبختانه خسارات مالی فراوانی در پی نداشت .
 سالگرد شهدای پلاسکو 0
- جمعه, 29 دی,1396

سالگرد شهدای پلاسکوپیام مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بهشهر به مناسبت ۳۰دی ماه ، سالگرد حادثه پلاسکو : به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری بهشهر ، مهندس سراجی مدیرعامل سازمان ، پیامی را به مناسبت سالروز وقوع حادثه ناگوار پلاسکو و از دست دادن 16 آتش نشان قهرمان به شرح ذیل صادر نمودند:


بسم الله الرحمن الرحیم


در آستانه 30 دی ماه ، اولین سالگرد حادثه تلخ و دلخراش پلاسکو و عروج آسمانی ۱۶ آتش نشان قهرمان و خادم غیور ملت را گرامی داشته و این ضایعه بزرگ را به محضر ملت شریف و خانواده داغدار آنها تسلیت عرض می نمایم. این قشر فداکار و از جان گذشته با کمترین ادعا بالاترین مراتب انسانی یعنی "ایثار" را به نمایش گذاشته و با نثار جان خود در قبال جان هموطنان "عمل مجاهدانه" را بار دیگر معنا نمودند. بی تردید این فداکاری و ایثار آتش نشانان، که در صحنه های گوناگون با شراره های نوع دوستی به مصاف دود و آتش رفته و صحنه های زیبایی از انسانیت را خلق نموده اند، در ذهن و یاد مردم باقی خواهد ماند.

حسین سراجی - ۲۹دی ماه ۱۳۹۶

 زیارت عاشورا 0
- پنجشنبه, 28 دی,1396

زیارت عاشورا

برپایی مراسم پر فیض زیارت عاشورا با حضور مداح ، جناب آقای علیزاده در نمازخانه سازمان آتش نشانی بهشهر.
 فوت یک نفر بر اثر آتش سوزی 0
- چهارشنبه, 27 دی,1396

فوت یک نفر بر اثر آتش سوزی

🚨متاسفانه یک شهروند بر اثر آتش سوزی جان باخت.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی بهشهر ، رخداد اتش سوزی منزل مسکونی در ساعت ⏰ ۱۶:۲۵ امروز چهارشنبه ۲۷ دی توسط شهروندان به سامانه ☎️ ۱۲۵ ستاد فرماندهی عملیات سازمان اطلاع رسانی شد، که بلافاصله دو🚒🚒 اکیپ عملیاتی⛑ به محل حادثه در خیابان گرجی محله کوچه شهید عسگری پور (باباطاهر) اعزام و در سریعترین زمان ممکن در محل حضور یافتند.

شایان ذکر است مهندس سراج مدیرعامل سازمان ، برای فوت این شهروند و مصدومیت یک نفر دیگر ابراز تاسف کرده و از لحظات اولیه وقوع حادثه در محل حاضر و بر عملیات آتش نشانان نظارت داشتند.
علت حریق در دست بررسی است ...
123456789101112 انتها
دی ان ان